KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338242
nr 1633 8242
Bengt Riton
(1945-1994), Sverige
Oljemålning, Konstnär. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Bengt Riton, svensk bildkonstnär född 1945, död 1994.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:15:45
900 kr
1.000 kr